KOLMET Serwis - kolektory słoneczne - KOLMET Serwis Technika Grzewcza - Autoryzowany serwis Immergas, Vaillant, Viessmann, ACV- naprawa, modyfikacja, optymalizacja pracy pieca, regulacja, centrealne ogrzewanie, serwis, naprawa, obsługa - Warszawa Wesoła, Rembertów, Wawer, Sulejówek, Halinów, Otwock, Wołomin

Przejdź do treści

KOLMET Serwis - kolektory słoneczne


Jeśli trafiliście na naszą stronę to najprawdopodobniej oznacza, że szukacie sposobu na tanie ogrzewanie domu. Pompy Ciepła i kolektory słoneczne jako nowoczesne rozwiązania grzewcze doskonale trafiają w gust naszych klientów szczególnie w konekście zaoszczędzonych pieniedzy związanych z ogrzaniem wody użytkowej, basenu, ciepła w domu etc. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom mamy przyjemność zaprosić do programu "dopłaty do kolektórów słonecznych" który na postawie umowy jest dotowany z Funduszu Ochrony Środowiska.

Aby ogrzewanie domu było tanie, dobrze przemyśl wybór systemu grzewczego. Podpowiadamy, jakie urządzenia pozwolą ci nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale będą też bezpieczne dla Ciebie i środowiska. Prezentujemy konkretne kotły gazowe, pompy ciepła i kolektory słoneczne.

Z uwagi, iż obecnie najbardziej atrakcyjnym źródłem wsparcia finansowego (dostępnym dla szerokiego grona zainteresowanych) jest program dopłat do kolektorów słonecznych Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) „Dopłaty na częściowe spłaty kapitału kredytów bankowych przeznaczonych na zakup i montaż kolektorów słonecznych dla osób fizycznych i wspólnot mieszkaniowych” poświęciliśmy mu stosunkowo najwięcej uwagi.

W dziale Dotacje na kolektory zamieściliśmy najważniejsze informacje o programie i jego zasadach. Dowiesz się z niego jak uzyskać dofinansowanie na kolektory słoneczne, na jakie dopłaty do kolektorów możesz liczyć i jakie wymogi musisz spełnić.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Wróć do spisu treści